Powołanie przedstawiciela transportu

Francja, Holandia, Włochy

Przedstawiciel transportu jest wymagany do kontaktów ze służbami kontrolującymi. Twój reprezentant, który pomaga w trakcie kontroli, dba o dopełnienie wszystkich formalności przez Twoją firmę i śledzi zmiany w prawie. Zapewniamy przedstawiciela transportu w takich krajach jak Francja, Holandia oraz Włochy.

Obowiązek powołania przedstawiciela transportu

Dlaczego musisz mieć swojego przedstawiciela transportu we Francji, Holandii lub we Włoszech? Ponieważ tak zdecydowali ustawodawcy. Jest to obowiązek, którego nie można przeoczyć, ponieważ to właśnie przedstawiciel transportu jest do dyspozycji inspektora podczas kontroli. Twoja flota podróżując po Europie przekracza granice wielu Państw. Wówczas musisz zaopatrzyć kierowców w odpowiednie zaświadczenia oraz powołanie przedstawiciela.

Doświadczenie procentuje

Twój przedstawiciel transportu, to niejako Twoja prawa ręka poza granicami. Nie bez znaczenia jest tu biegła znajomość języka obcego danego kraju oraz przepisów i procedur występujących w czasie kontroli. Ich zrozumienie pomaga w sprawnym przeprowadzeniu kontroli i pozwala uniknąć niepotrzebnych sytuacji spornych. Przedstawiciel transportu przypomni Ci także zawczasu o dokumentach, które musi mieć w danym kraju Twój kierowca oraz formalnościach, których musisz dopełnić jako pracodawca.

Wybierając swojego przedstawiciela transportu postaw na doświadczenie i profesjonalizm. Od lat współpracujemy z firmami transportowymi, dlatego wiemy co robimy. Nasze doświadczenie i zaangażowanie procentuje nie tylko Twoją spokojną głową, ale także realną pomocą w dopełnieniu wszystkich potrzebnych formalności i uniknięciu tym samym przykrych finansowych konsekwencji ewentualnych zaniedbań. Mandaty nakładane przez europejskich kontrolerów bywają dotkliwe, zaś rolą przedstawiciela transportu jest wsparcie kierowcy i firmy w tej stresującej sytuacji, profesjonalne wyjaśnienie ewentualnych nieścisłości i doprowadzenie kontroli do pozytywnego finału.

Skontaktuj się już teraz!

Masz pytanie? Chętnie udzielimy Ci wszystkich informacji!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz zapytania.