Rozliczanie wirtualnych diet

Rozliczanie delegacji kierowców

Wydawać by się mogło, że rozliczenie delegacji kierowców nie jest wcale trudne, jednakże należy pamiętać, że najtrudniejsze do rozwiązania jest to, co z pozoru wydaje się błahe . Tak jest również i w tym przypadku.

Czym jest delegacja

Delegacja jest wyjazdem poza miejsce wykonywania pracy, które zostało określone w umowie o pracę. Definicja wydaje się całkiem prosta, jednakże w przypadku zawodowych kierowców nie zawsze łatwo o właściwie określenie ów miejsca pracy. Punktem wyjścia będzie zatem zawsze miasto, region lub trasa, która została ustalona w zakresie obowiązków dla danej umowy. Z delegacją będziemy mieli zatem do czynienia w przypadku wyjazdu poza ustalony obszar i dotyczy to zarówno pracy wykonywanej w Polsce, jak i poza jej granicami.

Dieta w czasie delegacji

Dla rozliczenia delegacji kierowców istotne są nie tylko warunki, które zostały ustalone wcześniej w umowie, ale także kraj, na terenie którego kierowca ma wówczas przebywać. Wysokość diet krajowych różni się bowiem od kwot za wyjazdy do poszczególnych krajów, dlatego rozliczając delegacje kierowców konieczne jest śledzenie na bieżąco zmian w przepisach polskich, europejskich oraz pozostałych krajów, do których delegujesz swoich kierowców.

Profesjonalne rozliczenie delegacji kierowców

Jeśli nie chcesz martwić się o rozliczenie pracy kierowców i zastanawiać się czy robisz to dobrze – rozważ zlecenie tego zdania profesjonalistom, którzy za Ciebie śledzą wszystkie zmiany prawne. Rozliczamy prace i delegacje kierowców od lat, dlatego wiemy dokładnie jak robić to poprawnie. Korzystając z naszych usług masz pewność, że wszystkie formalności w tym zakresie masz załatwione tak jak trzeba.

Skontaktuj się już teraz!

Masz pytanie? Chętnie udzielimy Ci wszystkich informacji!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz zapytania.